KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327253
*
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2020
kl 18:20:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 17:11:28
1
100 kr
6/6 17:54:52
2
Vinnande bud
7/6 17:27:20
3
500 kr
7/6 17:27:20
2
(budbetjänt)
8/6 17:16:50
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/6 17:11:28 | 1 | 100 kr |
| 6/6 17:54:52 | 2 | Vinnande bud |
| 7/6 17:27:20 | 3 | 500 kr |
| 7/6 17:27:20 | 2 | (budbetjänt) |
| 8/6 17:16:50 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45



